Gölcük İşitme Engelliler Voleybol Takımı Türkiye Şampiyonu Oldu


Gölcük İşitme Engelliler Voleybol Takımı, Karabük’te düzenlenen Türkiye İşitme Engelliler Voleybol Turnuvası'nda tüm maçlarını 3-0 kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu. 

TÜM MAÇLARINI 3-0 KAZANDI

Gölcük İşitme Engelliler Voleybol Takımı ilk maçında İstanbul Sessizler’i 3-0, ikinci maçında İstanbul Aksaray’ı 3-0 final maçında da İstanbul Çekmeköy’ü 3-0 yendi. Maç sonu büyük sevinç yaşayan takımı, Gölcük Engellilerle Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Bat da yalnız bırakmadı.

 

BAŞKAN SEZER TEBRİK ETTİ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşım ile Gölcük İşitme Engelliler Voleybol Takımı’nı tebrik etti ve şunları söyledi: “ Türkiye İşitme Engelliler Voleybol Turnuvası'nda, "Türkiye Şampiyonu" olan Gölcük İşitme Engelliler Bayan Takımımızı can-ı gönülden tebrik ediyorum. Başta ailesi olmak üzere yetişmelerinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

ŞAMPİYON SPORCULAR

1.İlayda Alkan, 2.Tuğçe Çakmak, 3.Özlem Güven, 4.Şeyma Tuğsem Gürbüz, 5.Pınar Kaya, 6.Ayşe Sinem Başgöynük, 7.Nisanur Yayla, 8.Esme Ferman, 9.Merve Nişancı, 10.Dilek Özsecgel, 11.Sudenaz Akyüz, 12.Yeşim Çapkın.

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© Kocaeli Valiliği Engelli Bilgilendirme Sitesi